Kauppahuone Harju Oy
Myllypuronkatu 30
33330 Tampere

Puhelin 020 743 1330
Faksi 020 743 1320

Toimisto auki arkisin klo 8 - 16
 

Myynti

 

Puhelin

Sähköposti

Myyntipäällikkö Juha Pitkänen 020 743 1326 juha.pitkanen(at)harju.fi
Avainasiakaspäällikkö, sähkö- ja lvi-tarvikkeet, tikkaat Petri Altomaa 020 743 1325 petri.altomaa(at)harju.fi
Avainasiakaspäällikkö, koneet & työkalut, puutarha Jussi Luoto 020 743 1327 jussi.luoto(at)harju.fi
Avainasiakaspäällikkö, valaistus Juha Ala-Ketola 020 743 1329 juha.ala-ketola(at)harju.fi
       
Myyntiassistentti Virve Paavilainen 020 743 1335 myynti(at)harju.fi

Myyntiedustajamme alueittain:

     
Etelä-Suomi Petri Altomaa 020 743 1325 petri.altomaa(at)harju.fi
Lounais-Suomi Janne Moisio 020 743 1334 janne.moisio(at)harju.fi
Itä-Suomi, Keski-Suomi Yrjö Varis 020 743 1323 yrjo.varis(at)harju.fi
Pohjois-Suomi, Pohjanmaa Jari Pehkonen 020 743 1322 jari.pehkonen(at)harju.fi

 

     

Markkinointi

     
Markkinointikoordinaattori Johanna Salminen 020 743 1331 johanna.salminen(at)harju.fi
Markkinointiassistentti Pinja Erämaja 020 743 1375 markkinointi(at)harju.fi

 

 

     

Varaosat ja huolto

     
Huoltopäällikkö Ari Ahteensivu 020 743 1338 ari.ahteensivu(at)harju.fi
  Reijo Järvinen 020 743 1337 reijo.jarvinen(at)harju.fi
  Ville Airu 020 743 1328 huolto(at)harju.fi

Huollon yhteydenottolomake

     

Taloushallinto

     
Talouspäällikkö Riikka Harju 020 743 1332 riikka.harju(at)harju.fi
Laskutus Sari Järventausta 020 743 1333 sari.jarventausta(at)harju.fi

 

 

     

Osto

     
Ostaja/tuotepäällikkö Tuomas Alho 020 743 1324 tuomas.alho(at)harju.fi
Ostaja/tuotepäällikkö Janne Harju 020 743 1374 janne.harju(at)harju.fi
Ostosihteeri Sari Järventausta 020 743 1333 sari.jarventausta(at)harju.fi
       
       

Varasto

     
Varastopäällikkö Ilkka Kannisto 020 743 1371 ilkka.kannisto(at)harju.fi
  Sanna Hietala 020 743 1339 sanna.hietala(at)harju.fi
     

 

 

Toimitusjohtaja

     
Toimitusjohtaja Timo Harju 020 743 1336

timo.harju(at)harju.fi

 

 


Kuluttajaviranomaisen ohjeiden mukaisesti ilmoitamme, että puhelut 0207-alkuisiin yritysnumeroihimme maksavat:
- lankapuhelinliittymästä soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24 %) ja
- matkapuhelinliittymästä soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24 %).